müzik klipleri
Çooook acı tecrübe :)

Çooook acı tecrübe :)

Tıp fakültesinde ilk kez kadavra başına toplanan oğrenciler, bayağı bir merak ve ilgiyle kadavrayı incelemektedirler. Profesör dersine başlar:

- Tıpta iki şey doktorlar için çok önemlidir, ilki insan vücudu ile ilgili hiç bir şey sizin için iğrenç olmamalıdır der ve parmağını cesedin kıçına sokar ve çıkartıp kendi ağzına götürür.

- Hadi bakalım şimdi sizlerde aynı şeyi yapın !

Ögrenciler şok içinde, hepsi duraksarlar ama bakarlar ki profesör çok ciddi, istemeye istemeye hepsi sırayla kadavranın kıçını parmaklayıp sonrada emerler. Öğrencilerin hepsi bu işin tadına bakıp berbat bir hale gelmişken, profesör konuşmasını sürdürür:

- Bir tıp doktoru için ikinci en önemli nokta gözlemdir

der ve devam eder

- Ben kadavranın kıçına orta parmağımı soktum ama kendi ağzıma işaret parmağımı götürdüm..

Şimdi bir doktor için dikkat etmenin ne kadar onemli olduğunu da öğrenmiş bulunuyorsunuz :)

www.abuksabuk.com web sitemizde yer alan tüm şarkılar, Youtube video portalinde yer alan video kliplere linkli olup sadece seçkin şarkıların sizler için kategorize edilmesinden ibarettir. Youtube video portalinin izin verdiği şekilde linklenmiştir. Sitemizden hiçbir şekilde bir müzik eseri indirilmesi mümkün değildir. Beğendiğiniz sanatçıların ve eserlerinin yer aldığı bandrollü albümleri hem emeğe saygı hem de kalite anlamında satın almanızı tavsiye ve rica ederiz.