müzik klipleri
Recai, getir kovayı

Recai, getir kovayı

Sonradan görme ve sosyeteye girmeye çalışan kadının biri petshoptan içeriye girer ve bir hayvan almak istediğini söyler, bu arada gözü alımlı tüylü papağana takılır ve kırıtarak bunu istiyorum der.

Bunu gören papağan dükkan sahibine dönerek; Recai beni bu karıya satma, bu karı orospu der.

Kadın müthiş sinirlenmiştir ve gurur meselesi yapmıştır. Dükkan sahibine; bu papağanı yarın almaya geleceğim, bu arada terbiyeli konuşmasını öğret yoksa karışmam der ve gider.

Recai kadın gidince papağanı terbiye etmek için bi kova su alır ve papağanın kafasını suya sokup çıkardıktan sonra yarın müşteri gelince nasıl hitap etmesi gerektiğini söyler. Papağan inat eder ancak birkaç denemeden sonra pes eder.

Ertesi gün kadın gelir ve tamam mı diye sorar, sonra papağana döner ve;

- Ben eve geldiğimde nasıl hitap edeceksin? 

+ Hoşgeldiniz hanımefendi diyeceğim.

- Peki yanımda bir beyle geldiğimde nasıl hitap edeceksin?

+ Hoşgeldiniz hanımefendi, hoşgeldiniz beyefendi diyeceğim.

- Peki yanımda iki beyle geldiğimde nasıl hitap edeceksin?

+ Hoşgeldiniz hanımefendi, hoşgeldiniz beyefendiler diyeceğim

- Peki yanımda üç beyle gelirsem ne diyeceksin?

der demez papağan dayanamaz patlar :

+ Recai, getir kovayı. Anam Avradım Olsun Bu Karı Orospu

www.abuksabuk.com web sitemizde yer alan tüm şarkılar, Youtube video portalinde yer alan video kliplere linkli olup sadece seçkin şarkıların sizler için kategorize edilmesinden ibarettir. Youtube video portalinin izin verdiği şekilde linklenmiştir. Sitemizden hiçbir şekilde bir müzik eseri indirilmesi mümkün değildir. Beğendiğiniz sanatçıların ve eserlerinin yer aldığı bandrollü albümleri hem emeğe saygı hem de kalite anlamında satın almanızı tavsiye ve rica ederiz.