müzik klipleri
Güle güle anne

Güle güle anne

Süpermarkette alışveriş yapmakta olan genç adam, kendisini takip etmekte olan yaşlıca bir hanımı farkeder. Kadını görmezlikten gelse de, kadın dikdik bakmaya devam eder. Nihayet kasa önünde kuyruğa gelirler. Kadın adamın bir kaç sıra önüne düşmüştür.

- Özür dilerim, böyle dik dik bakmam sizi rahatsız etmiş olmalı. Üzgünüm ama geçenlerde ölen oğluma o kadar benziyorsunuz ki!

- Bunu duyduguma üzüldüm. Sizin için yapabilecegim birşey var mi?

diye cevap verir genç adam

- Evet, şimdi ben dışarı çıkarken "Güle güle anne!" diye seslenebilirmisiniz bana? Bu bana iyi gelecek.

der kadın.

- Tabii ki

diye cevap verir genç adam.

Yaşlı kadın çıkarken genç adam ona el sallar ve "Güle güle anne!" diye bağırır. Birisini mutlu etmenin derin hazzı içinde kendi kendine gülümser. Kendini çok iyi hisseder. Ödeme sırası kendine gelince kasanın 127 dolar yazdıgını görür.

- Bu nasıl olur? Alt tarafi üç parça bir şey aldım!

diye sorar kasiyere. Kasiyer gayet sakin

- Anneniz, onun hesabını da sizin ödeyeceğinizi söyledi...

www.abuksabuk.com web sitemizde yer alan tüm şarkılar, Youtube video portalinde yer alan video kliplere linkli olup sadece seçkin şarkıların sizler için kategorize edilmesinden ibarettir. Youtube video portalinin izin verdiği şekilde linklenmiştir. Sitemizden hiçbir şekilde bir müzik eseri indirilmesi mümkün değildir. Beğendiğiniz sanatçıların ve eserlerinin yer aldığı bandrollü albümleri hem emeğe saygı hem de kalite anlamında satın almanızı tavsiye ve rica ederiz.