müzik klipleri
Bu kış çok soğuk geçecek...

Bu kış çok soğuk geçecek...

Sonbaharda, kızılderililer şeflerine kışın soğuk geçip geçmeyeceğini sormuşlar. Herhangi bir fikri olmayan şef, kışın soğuk geçeceğini ve hazırlanmak için odun toplamaları gerektiğini söylemiş. İyi bir önder olan şef,  en yakın telefon kulübesine gittikten sonra Ulusal Hava Durumu Servisi'ni arayıp sormuş :

 

- Kış soğuk mu geçecek ?

Telefondaki adam:

- Evet, bu kış epey soğuk geçecek

 

Şef, köye geri dönüp odun toplama işini hızlandırmış. Bir hafta sonra, şef tekrar Ulusal Hava Durumu Servisi'ni aramış :

 

- Kış çok mu soğuk geçecek ?

Telefondaki adam:

- Evet, bu kış gerçekten oldukça soğuk geçecek

 

Böylelikle Şef geri dönüp adamlarına bulabildikleri bütün odun parçacıklarını dahi toplamalarını söylemiş. Bir hafta sonra şef tekrar Ulusal Hava Durumu Servisi'ni aramış :

 

- Bu kışın çok soğuk geçeceğine kesinlikle emin misiniz ?

Telefondaki adam :

- Kesinlikle,  kızılderililer deli gibi odun topluyor.

www.abuksabuk.com web sitemizde yer alan tüm şarkılar, Youtube video portalinde yer alan video kliplere linkli olup sadece seçkin şarkıların sizler için kategorize edilmesinden ibarettir. Youtube video portalinin izin verdiği şekilde linklenmiştir. Sitemizden hiçbir şekilde bir müzik eseri indirilmesi mümkün değildir. Beğendiğiniz sanatçıların ve eserlerinin yer aldığı bandrollü albümleri hem emeğe saygı hem de kalite anlamında satın almanızı tavsiye ve rica ederiz.